Kā veikt pasūtījumu?

Pasūtījuma process īsumā:

- Izvēlieties preces aplūkošanu
- Norādiet vēlamās preces īpašības
- Spiediet pogu "Pasūtījums"
- Atkārtojiet šīs darbības ar citām precēm
- Pelēkajā pasūtījuma lodziņā spiediet pogu "Izpildīt"
- Pārliecinieties, ka groziņā ir visas izvēlētās preces un spiediet pogu "Turpināt"
- Izvēlieties piemērotāko piegādes un apmaksas veidu, spiediet "Apstiprinu pasūtījumu"
- Pārliecinieties, cik tas ir vienkārši.

 

Pasūtījuma process detalizēti

1. Wep-lapas mape

Apmeklējot šo interneta veikalu augšējā lapas daļā ieraudzīsiet zaļu izvēles joslu, kura palīdzēs vieglāk orientēties preču katalogā. Preces tajā ir iedalītas vairākās grupās: "Lēcas", "Krāsainās lēcas", "Šķidrumi" un tamlīdzīgi.
Piespiežot uz kategorijas vai konkrētas preces, atvērsies preču saraksts vai detalizēts preces apraksts.

2. Preču izvēle no kataloga

Katalogā preces ir iedalītas pēc dažādiem kritērijiem: piemēram, valkāšanas ilguma ("Vienas dienas, "Divnedēļu", "Mēneša" utt.), specifikācijas ("Astigmātiskās", astigmātisma korekcijas vai "Multifokālās" - presbiopijas korekcijai) utml.
Izvēloties pirmo grupu "Lēcas" atvērsies lēcu kategoriju saraksts, bet, ja uzreiz izvēlēsieties "Lēcas" kategoriju "Mēneša", atvērsies lēcu saraksts, kuras drīkst valkāt vienu mēnesi.

3. Preču meklēšana

Preces var izvēlēties ne tikai no kataloga, bet arī veicot meklēšanu. Piemēram, katalogā nav preču kategorija pēc ražotāja. Ja vēlaties atrast visas preces, kuras ražojis kāds konkrēts ražotājs, meklēšanas lodziņā ierakstiet nosaukumu un spiediet blakus esošo pogu ar lupas ikonu. Atvērsies lēcu un šķidrumu saraksts, kurus ražo tieši šis ražotājs.

4. Informācija par preci

Pie katras sarakstā esošās preces ir attēls, nosaukums, specifikācija, īss apraksts, norādīta vienības cena, iespējamās atlaides, pērkot lielākos daudzumos, kā arī pircēju atsauksmes par preci.

5. Pasūtījuma noformēšana

Preci var pasūtīt, atverot detalizētu preces informāciju un norādot vēlamos parametrus. Pie preces uzreiz ir redzams noliktavas stāvoklis, t.i., vai norādīto parametru prece mums ir uz vietas un ja nav, cik ilgā laikā tā atceļos līdz mums utt. Ja noliktavas stāvoklis ir pieņemams un visi nepieciešamie parametri ir norādīt. Piespiežot pogu "Pasūtījums", izvēlēto parametru prece "aizlidos" uz pasūtījuma lodziņu, lapas augšējā labajā pusē. Šāds process ir jāatkārto ar citām precēm, kamēr tiks noformēts viss pasūtījums.

6. Pasūtījumu izpilde

Izvēloties vēlamās preces un noformējot pasūtījumu, atliek piespiest pogu "Izpildīt" un pabeigt pasūtījuma procesu. Šeit Jums vajadzēs norādīt sūtījuma piegādes adresi, izvēlēties piegādes veidu, kā arī apmaksas veidu. Pēdējā solī, apstiprinot pasūtījumu, viss pasūtījuma process būs pabeigts. Pasūtījuma realizēšanu sāksim uzreiz pēc apmaksas saņemšanas.

Citas tēmas