Koini

1. Kas ir Koini?

"Coin" angļu valodā nozīmē monēta. Jā, Koini ir vienkārši virtuālas monētas, kuras mēs Jums maksājam par Jūsu pasūtījumiem. Koinus variet mainīt pret dažādām noderīgām lietām vai atlaidēm. Pie katras preces ir norādīts cik Koinus saņemsiet to iegādājoties. Par dažām precēm Koini tiek piešķirti vairāk nekā par citām, tādēļ, atkarībā no Jūsu izvēlētajām precēm, Koinus varēsiet nopelnīt lēnāk vai ātrāk. Cik Koinus saņemsiet ir atkarīgs no precēm, kuras pērkat, no preču daudzuma, to vērtības un notiekošajām akcijām. Kopējo Koinu summu, kuru saņemsiet apmaksājot pasūtījumu, Jūs redzēsiet pasūtījuma veikšanas laikā.

UZMANĪBU! Koinus krāt un izmantot var tikai reģistrēti pircēji.

 

2. Ko es varu saņemt par Koiniem?

- Atlaidi. Sakrājot vēlamo Koinu daudzumu, tos variet izmantot kā atlaidi. Atlaidi variet izmantot pasūtījuma veikšanas laikā, spiežot norādi""Izmatot atlaides kuponu". Jums parādīs Jūsu nopelnīto Koinu daudzumu un to atbilstība veikala valūtai. Vienkārši ierakstiet vēlamās atlaides summu un ši atlaide tiks piemērota Jūsu pasūtījumam. Atlaidei variet izmantot visu, pusi, trešdaļu vai jeb kādu citu summas daļu.

- Mainīt pret dažādām noderīgām lietām. Koinus daudz vērtīgāk ir mainīt pret dažādām noderīgām lietām, pat ļoti noderīgām. Šīs lietas ir speciālā kategorijā un vēloties tās iegādāties noteikti būs jāsakrāj Koini. Lietas ir nedaudz, bet bez Koiniem tās iegādāties nevarēsiet, lai arī cik ļoti to vēlēsieties. Noderīgo lietu saraksts var mainīties, bet jeb kurā gadījumā to asortiments būs iespējami dažādāks un lietderīgāks.

 

3. Vai par visām precēm saņemu vienādu Koinu daudzumu?

Nē, Par dažām precēm Jūs variet saņemt vairāk Koinus kā par citām. Piem., pašreiz vairāk Koinus saņemsiet par Acuvue Oasys, Biofinity, EyeSmile Daily Disposable, ColourVUE lēcām, EyeSmile All-in-One, EyeSmile Biocare un Opti-Free Express šķidrumu, EyeSmile Aqua Comfort acu pilieniem un citām precēm. Šādu preču saraksts jeb kurā laikā var mainīties . Preces, par kurām nopelnīsiet vairāk Koinus tiek apzīmētas ar speciālu zīmi.

 

4. Kā uzzināt cik man ir Koini?

Vēloties apskatīt sakrātos Koinus pieslēdzieties pie veikala un savā kontā redzēsiet kādu Koinu summu esiet sakrājis un lietderīgi iztērējis.

 

5. Vai varu rezervēt preci par Koiniem kamēr sakrāšu vajadzīgo Koinu daudzumu?

Nē, preci rezervēt nevar. Preci par Koiniem var iegādāties tas, kurš ātrāk sakrās nepieciešamo Koinu daudzumu un apstiprinās pasūtījumu.

 

6. Vai vienmēr būs tādas pašas preces par Koiniem?

Preču saraksts par Koiniem var palielināties vai samazināties. Piemēram, var parādīties vairāk specifiskas preces atkarībā no gadalaika. Tā pat vajadzētu zināt, ja preces par Koiniem ir izpirktas mēs no piegādātājiem pasūtām tādas pašas preces un papildinām noliktavu, bet var būt tā, ka ražotājs pārtrauks Jūsu vēlamās preces ražošanu un tādu pašu preci mēs saņemt vairs nevarēsim. Tādā gadījumā centīsimies atrast ļoti līdzīgu preci un piedāvāt to.

 

7. Kad es saņemu Koinus un kad es varu tuos izmantot?

Koinus saņemat pēc Jūsu pasūtījuma realizēšanas. Nopelnītos Koinus variet izmantot jebkura nākamā pasūtījuma laikā.

Citas tēmas