ColourVUE Glamour

 (12)
 • Ūdens saturs (%): 45
ColourVUE Glamour

+Preces īpašības

 • Pārdodamas pa: 1 kontaktlēcai
  Iepakojumā: 2 kontaktlēcas
  Lietošanas laiks: trīs mēneši
  Lietošanas režīms: dienas
  Materiāla veids: hidrogēls
  Materiāls: Terpolymer
  Diametrs (mm): 14.0
  Bāzes rādiuss: 8.6
  Ūdens saturs (%): 45
  Krāsu skaits lēcā: 3
  Stiprumi: -0.00 ... -8.00

ColourVUE Glamour

 (12)
 • Ūdens saturs (%): 45
13,73 €
Labā acs (OD)
Piegādes laiks
Mums žēl, bet izvēlētā prece pašreiz nav.

Iegādājoties šo preci nopelnīsiet +5,00 COINS Koinus krāt un izmantot var tikai reģistrēti pircēji Coin information
Pērkamais daudzums Atlaide lēcai Lēcas cena Visa atlaide Cena ar atlaidi
2 lēcas (iepakojums) -0,50 € 13,23 € -1,00 € 26,46 €
Atlaides pielāgojamas precēm ar tādām pašām īpašībām. Atlaides pielāgojamas preces liekot groziņā, kā arī ir spēkā lielākam preču skaitam kā norādīts.

Apraksts

Spilgtas krāsas - glamūram tēlam!

Dažādot savu ikdienas vai radīt svinīgu stilu var ne tikai ar spilgtāku apģērba palīdzību vai kādu izsmalcinātu aksesuāru. Kāpēc gan neizpaust savdabīgu stilu ar acu krāsu? Satriecošas krāsas var piedāvāt kontaktlēcas ColourVUE Glamour.

 • Aqua - gaišzilas kontaktlēcas, ar kurām acis izskatīsies gluži kā zils debesu gabaliņš;
 • Blue – okeāna zilām kontaktlēcām dekorētas acis piesaistīs apkārtējo skatienus;
 • Gray – hipnotizējošu un piesaistošu acu efektu radīs pelēkas kontaktlēcas;
 • Green – zaļas kontaktlēcas ļaus acīm maģiski iemirdzēties;
 • Honey – medus krāsas kontaktlēcas radīs jauku un siltu skatienu;
 • Violet – violetas krāsas kontaktlēcas piešķirs rotaļīgu un pārsteidzošu skatienu.

 

Kontaktlēcu dizains mazliet atgādina acteku stilu, kur košā varavīksnene un melnā lēcas maliņa rada vizuāli lielākas acis. Un nav svarīgi vai acis ir gaišas, vai tumšas - ar šīm lēcām acis kļūs iespaidīgas.

Hidrogēla Terpolymer materiāls un 45 % ūdens lēcas saturā - viss arsenāls komfortablai lēcu valkāšanai. Augsta līmeņa mitrināšana un aizsardzība pret ātras nosēdumu veidošanās ļaus justies lieliski visu dienu.

Trīs mēnešu dienas valkāšanai paredzētās kontaktlēcas varēs izvēlēties ne tikai pārmaiņas gribošie, bet arī cilvēki ar redzes traucējumiem - ar tām var koriģēt tuvredzību līdz -8.00 dioptrijām. Pircējiem ar lielisku redzi jāizvēlas -0.00 stipruma lēcas.

Mūsu ieteikums

Brīdinām, ka krāsainajās kontaktlēcās esošais krāsas slānis bieži pārklāj daļu acs zīlītes, kas var ierobežot redzesloku, var būt redzamas ēnas un līdzīgi, bet uzsākot lietot krāsainās lēcas tas ir normāli. Parasti acis pie tādas aprobežotības pierod, bet ir gadījumi, ka dažu cilvēku acis var arī nepierast. Tādā gadījumā krāsainās kontaktlēcas lietot nav ieteicams.

Tā pat ir svarīgi piebilst, ka galīgā acu krāsa ar krāsainajām lēcām var atšķirties no attēlā redzamās - viss būs atkarīgs no kopējās Jūsu acu un lēcu krāsu kombinācijas. Pirms kontaktlēcu lietošanas uzsākšanas pakonsultējieties ar savu acu ārstu.

Krāsainās kontaktlēcas ir paredzētas tikai dienas valkāšanai, tāpēc vakarā tās obligāti ir jāizņem, jānotīra un jāatstāj uz nakti speciālā lēcu šķidrumā. Guļot ar lēcām vai valkājot tās ilgāk kā ieteicams, riskējat izraisīt dažādas acu infekcijas.

Iegādājoties šo preci nopelnīsiet +5,00 COINS Koinus krāt un izmantot var tikai reģistrēti pircēji Coin information
Atsauksmes (10)

Labākā atsauksme

 • ilze k 2015.09.29

  Esmu brūnu acu īpašniece, paņēmu 15 mm zilas un zaļas lēcas, zaļās izskatās dabiski, zilas nē, bet... Kad ielieku zilās - cilvēki ļoti pievērš uzmanību :), un ļoti daudzi saka komplimentus par neparastam acīm, tā ka nevarētu pateikt ka tas kad izskatas ne gluži dabīgi baigi kaitē. Rupigi izvelos piemerotus aksesuarus zila krāsā un ēnas pec iespējas gaišas. Manuprāt izskatās smuki:)

Sliktākā atsauksme

 • Laura F 2016.07.23

  Diemžēl Aqua krāsas lēcas noteikti neatbilst bildē redzamajai, bet vairāk pelēcīgai nokrāsai. Nosedz pilnībā, bet izskatās diezgan nedabiski, lai gan bija rakstīts, ka tumšām acīm labāk izskatās Aqua, es tomēr nepiekrītu. Man pašai ir tumši pelēkas acis.

Rakstīt atsauksmi »

 • Esmu brūnu acu īpašniece, paņēmu 15 mm zilas un zaļas lēcas, zaļās izskatās dabiski, zilas nē, bet... Kad ielieku zilās - cilvēki ļoti pievērš uzmanību :), un ļoti daudzi saka komplimentus par neparastam acīm, tā ka nevarētu pateikt ka tas kad izskatas ne gluži dabīgi baigi kaitē. Rupigi izvelos piemerotus aksesuarus zila krāsā un ēnas pec iespējas gaišas. Manuprāt izskatās smuki:)

  ilze k 2015.09.29

Apskatīt citus 11 komentārus »

Rakstīt atsauksmi »

Rakstīt atsauksmi

ColourVUE Glamour

ColourVUE Glamour

 • Ūdens saturs (%): 45
 • Vērtēju slikti Vērtēju apmierinoši Vērtēju vidēji Vērtēju labi Vērtēju lieliski

Atbildēt

* Nepieciešams aizpildīt

Atcelt  vai